Amerykanka LISA II BIS
Opis
Nowoczesny fotel rozkładany LISA II BIS z pojemnikiem na pościel.
Młodzieżowy fotel z funkcją spania do nowoczesnego salonu i pokoju młodzieżowego. Wsparta o niezbędne funkcje ułatwiające codzienne użytkowanie. Funkcja spania połączy funkcję fotela i łóżka w jednym miejscu. W ten sposób zyskasz dodatkowe miejsce do spania dla gości. Automat ułatwiający rozkładanie zapewni lekkie i wygodne użytkowanie w codziennym życiu. Wypełnienie siedziska sprężyną falistą zapewnia komfortowy sen i odpoczynek. Pojemnik na pościel ukryje rolę łóżka w Twoim salonie. Całość wykończona przyjemną w dotyku tkaniną tapicerską TRINITY w kilku odcieniach.
WYMIARY:
szerokość: 133 cm
wysokość: 85 cm
głębokość: 100 cm
powierzchnia spania: 130x196 cm
KOLORYSTYKA:
Fotel z funkcją spania LISA III BIS został wykonany w tkaninie trinity w kilku różnych odcieniach. Każdy z modeli został podpisany w galerii produktu.
Dane techniczne
| Szerokość | 133 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Powierzchnia spania | 110x196 cm |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista |
| Automat ułatwiający rozkładanie | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Czas realizacji | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.