Amerykanka LISA II GRAND
Opis
Amerykanka LISA II GRAND
LISA I GRAND to mebel łączący niepowtarzalny design z wysoką funkcjonalnością. Wyróżnia się licznymi przeszyciami, które stanowią główną ozdobę przyciągającą wzrok. Mebel wykonany został w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu wpasuję się w przestrzeń pokoju młodzieżowego, salonu, jak i pokoju dziennego. Jest to solidna konstrukcja z pojemnikiem na pościel, oraz funkcją spania. Mechanizm rozkładania typu DL podnosi walory użytkowe, a delikatne i zarazem miękkie siedzisko dodaje wygody i charakteru.
WYMIARY
szerokość 125 cm
głębokość 98 cm
wysokość 85 cm
KOLORYSTYKA
Kolorystyka dostępna jest w galerii zdjęć
Dane techniczne
| Szerokość | 125 cm |
| Głębokość | 98 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Powierzchnia spania | 112x196 cm |
| Wypełnienie siedziska | pianka wysokoelastyczna, sprężyny faliste |
| Automat ułatwiający rozkładanie | TAK- system DL |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Czas realizacji | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.