Biurko SMYK 08
Opis
Białe biurko dziecięce SMYK
Biurko SMYK to uniwersalny mebel do pokoju dziecięcego. Dzięki klasycznemu białemu odcieniu i wielu odcieniom uchwytów dopasujesz go do pokoju chłopca i dziewczynki.
Wyposażone zostało w szeroki blat główny, który zapewni wygodną naukę. Wbudowana szuflada pod blatem pomieści drobiazgi i gadżety. Pojemna szafka w korpusie to doskonałe miejsce na książki. Półka pod blatem głównym sprawia, że biurko jest doskonałą bazą pod komputer.
WYMIARY:
szerokość: 110 cm
wysokość: 76 cm
głębokość: 50 cm
KOLORYSTYKA:
Klasyczne biurko do pokoju dziecięcego SMYK zostało wykonane w kolorze białym. Dobierz dowolny kolor uchwytów w wariantach produktu.
Dane techniczne
| Kolorystyka | biały + kolorowe uchwyty |
| Towar do samodzielnego montażu | tak |
| Oświetlenie LED | nie |
| Wysokość | 76 cm |
| Szerokość | 110 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.