Kanapa EMILIO mini
Opis
Kanapa EMILIO mini z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel.
Nowoczesna rozkładana kanapa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Mała, modna wersalka o szerokości 175cm. Wyposażona w duży pojemnik pod siedziskiem. Rozkładana kanapa do spania wypełniona sprężynami, które gwarantują trwałość wypełnienia. Wykończona tkaniną łatwą w utrzymaniu czystości.
Posiada automat wspomagający rozkładanie.
Wymiary
głębokość 41 cm
szerokość 175 cm
wysokość 80 cm
powierzchnia spania 175x105
Uwaga! Kanapa nie jest meblem wolnostojącym. Obicie tylne to tkanina zastępcza (inna niż obicie siedziska i skrzyni)
Dane techniczne
| Szerokość | 175 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Powierzchnia spania | 175 x 105 cm |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista |
| Automat ułatwiający rozkładanie | Tak |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Czas realizacji | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.