Kanapa MATEO
Opis
Nowoczesna rozkładana kanapa do salonu MATEO 225cm
Tylko jedno spojrzenie na kanapę MATEO wystarczy aby się w niej zakochać. Utrzymany w skandynawskim stylu mebel zachwyca nowoczesnym designem.
- Kanapa MATEO jest niezwykle praktycznym meblem.
- Dzięki funkcji spania zyskamy sporo dodatkowego miejsca do odpoczynku.
- Siedzisko na podwójnej sprężynie to gwarancja wygodnego wypoczynku.
- Wyjątkowe nóżki nadadzą charakteru każdemu wnętrzu.
KOLORYSTYKA
Aby wybrać jeden z prezentowanych na zdjęciach wariantów kolorystycznych wpisz numer modelu.
Jeśli zależy Ci na innej tkaninie dostępnej w galerii, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dobrać idealną tkaninę dostosowaną do Twoich potrzeb.
WYMIARY
szerokość 225 cm
głębokość 100 cm
wysokość 72-93 cm
powierzchnia spania 200x144 cm
Do sofy proponujemy Ci praktyczną pufę ARON:
Kolorystykę dostosujemy do Twoich potrzeb.
Sprawdz tutaj:
Dane techniczne
| Szerokość | 225 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wysokość | 72-93 cm |
| Powierzchnia spania | 200 x 144 cm |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista+sprężyna bonell |
| Automat ułatwiający rozkładanie | Tak |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Czas realizacji | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 

























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.