Komoda MODUS
Opis
Nowoczesna granatowa komoda MODUS.
Komoda MODUS to powiew świeżego i lekkiego designu w połączniu z maksymalną funkcjonalnością..
Wykonana została z najwyższej jakości płyty laminowanej 18 mm. MODUS jest niezwykle pojemna. Posiada cztery półki ukryte za niespotykanymi frontami w kolorze ciemnego błękitu. Nie można też zapomnieć o czterech praktycznych szufladach, nadających komodzie stylu.
Obrzeża zabezpieczone są okleiną PCV 0,5 mm. Elementy łączone są za pomocą złączy mimośrodowych . Tył mebla wykonany jest z płyty HDF. Wysokie nóżki 16 cm nadają jej charakteru, ale ułatwiają też sprzątanie. Nogi, oraz uchwyty są w niepowtarzalnym kolorze-złoty mat. Komoda MODUS pasuje do wielu pomieszczeń mieszkalnych, a także biur. Mebel jest fabrycznie nowy, zapakowany w paczkach do samodzielnego montażu.
WYMIARY
szerokość 150 cm
wysokość 106 cm
głębokość 40 cm
KOLORYSTYKA
ciemny błękit+złoty mat
Dane techniczne
| Kolor frontów | ciemny błękit+ złoty mat |
| Kolorystyka | ciemny błękit+złoty mat |
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | NIE |
| Wysokość | 106 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Głębokość | 40 |
| Grubość frontów | 18 mm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.