Komoda RTV NOMA
Opis
Komoda pod TV NOMA
Stabilna komoda pod telewizor w kolorze drewna lub bieli. Wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej wiernie odzwierciedlającej rysunek dębu riviera.
Stworzona z dwóch dużych szafek zamykanych klapą, w których pomieszczą się wszystkie gadżety. Wnęka pod blatem to miejsce na dekoder i niezbędny osprzęt. Szeroki blat główny zapewnia stabilną ekspozycję telewizora. Całość dodatkowo wspierają nóżki.
Komoda pod telewizor NOMA dostępna jest w dwóch kolorach.
WYMIARY:
szerokość: 180 cm
głębokość: 40 cm
wysokość: 60.4 cm
KOLORYSTYKA:
dąb riviera lub biały
Dane techniczne
| Kolorystyka | 2 warianty |
| Towar do samodzielnego montażu | tak |
| Oświetlenie LED | nie |
| Wysokość | 60.4 cm |
| Szerokość | 180 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.