Komoda Querty
Opis
Czarna komoda do salonu Querty
Nowoczesna prosta komoda do salonu, jadalni lub sypialni. Dzięki prostocie formy i uniwersalnej kolorystce sprawdzi się także w pokoju młodzieżowym. W zależności od miejsca, które dla niej wybierzesz przechowasz przedmioty różnego rodzaju.
Duże komody z szufladami cieszą się największym zainteresowaniem. Oprócz nich komodę Querty tworzą także dwie pojemne szafki. Szeroki blat główny to doskonałe miejsce na pamiątki i zdjęcia. Całość wsparta na wysokich nóżkach, które dodają lekkości.
Czarna komoda została wykonana przy użyciu wysokiej jakości płyty laminowanej dwustronnie. Gwarantuje ona odporność na wilgoć, zarysowania i działanie promieni słonecznych.
WYMIARY:
szerokość: 150 cm
wysokość: 80 cm
głębokość: 41 cm
KOLORYSTYKA:
czarny
Dane techniczne
| Kolorystyka | biały |
| Towar do samodzielnego montażu | tak |
| Oświetlenie LED | nie |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.