Łóżko KUBI szare
Opis
Łóżko dziecięce KUBI szare.
Dobór wygodnego łóżka do pokoju chłopca i dziewczynki to duże wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę wielkość, wygodny materac oraz nowoczesny wygląd. Tak dobrane łóżko z pewnością trafi w dziecięcy gust. Twoja pociecha będzie chciała spędzać więcej czasu w swoim nowym pokoju.
KUBI to nowoczesne łóżko parterowe do pokoju dziecięcego Stworzone w skandynawskim stylu, który dopełnia minimalizm, szary kolor i wysokie drewniane nóżki. Dopasujesz je do aranżacji zarówno pokoju dla chłopca jak i dziewczynki. Zapewni wygodny odpoczynek i sen po całym dniu nauki zabawy.
Wysokie drewniane nóżki wykonane przy użyciu 100%-owego drewna dębowego lakierowanego. Nadają całości lekkości oraz umożliwią dostęp do powierzchni pod lustrem. Całość wykonana przy użyciu płyty dwustronnie laminowanej 18 mm.
Do łóżka dołączony jest stelaż FLEX:
- Wykonany został z klejonych warstwowo listew brzozowych, wyprofilowanych w lekki łuk. Zwiększając w ten sposób komfort i sprężystość materaca. Zapewnia odpowiednie wsparcie i wentylacje dla materaca.
- Dwustronnie żywicowany.
- Złożony z rzędu listew spiętych syntetycznymi pasami. Duża wytrzymałość, gwarantuje równomierne i trwałe rozłożenie listew na ramie łóżka.
- W zestawie plastikowe nakładki na listwy zapobiegające skrzypieniu oraz akcesoria montażowe.
WYMIARY:
długość: 184 cm
wysokość: 92 cm
szerokość: 84 cm
KOLORYSTYKA:
Kolor korpusu: szary.
Nóżki wykonane z 100% drewna dębowego lakierowanego.
Dane techniczne
| Kolorystyka | szary |
| Towar do samodzielnego montażu | tak |
| Wysokość | 92 cm |
| Szerokość | 84 cm |
| Głębokość | 184 cm |
| Grubość korpusu | 18 mm |
| Czas realizacji | 2-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.