Narożnik AKITA L
Opis
Narożnik rozkładany do salonu AKITA .
Duża kanapa narożna z funkcją spania i 2 pojemnikami na pościel. Nowoczesny i elegancki mebel wypoczynkowy do salonu. Narożnik AKITA został wykonany przy użyciu najwyższej jakości tkanin. Wypełnienie sprężyną i pianką zapewnia komfortowy odpoczynek. 2 duże pojemniki na pościel pomieszczą dodatkowe koce i poduszki. Duże poduchy oparciowe otulają sylwetkę i dopełniają wygody. Pikowane siedzisko dodaje całości lekkości. Wysokie nóżki zapewniają dostęp i bezproblemowe sprzątanie powierzchni pod kanapą.
Narożnik może zostać wykończony dowolną tkaniną spośród 4 grup cenowych. Jeżeli Twój mebel jest narażony na zabrudzenia koniecznie wybierz tkaniny plamoodporne i zmywalne. Znajdziesz je w 2 i 3 grupie cenowej. Dzięki temu Twój narożnik pozostanie w doskonałej kondycji przez długie lata.
WYMIARY:
szerokość: 289 cm
wysokość: 105 cm
głębokość: 185 cm
TKANINY:
Zanim wybierzesz materiał z dostępnej grupy cenowej pamiętaj, że im wyższa grupa cenowa materiału tym lepsza jego jakość i wytrzymałość
Dane techniczne
| Głębokość | 185 cm |
| Szerokość | 289 cm |
| Wysokość | 105 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Pojemnik na pościel | 2 pojemniki |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka |
| Nóżki | metalowe |
| Luźne poduszki | tak |
| Ruchome zagłówki | nie |
| Cechy | Najwyższa jakość wizualna oraz solidne wykonanie. Wyjątkowo miękki narożnik |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.