Narożnik ARES
Opis
Narożnik ARES z funkcją spania i pojemnikiem.
Posiada w sobie sprężyny bonellowe, które w znaczący sposób zwiększają komfort korzystania z narożnika. Dzięki dużej powierzchni spania, na tym modelu, mogą wyspać się nawet trzy osoby - to możliwość komfortowego snu zarówno dla Ciebie jak i gości. W narożnik wkomponowany jest pojemnik na pościel, dzięki któremu zaoszczędzimy dużo miejsca. Pikowane siedzisko to z pewnością kolejny atut, który nadaje meblowi nowoczesnego wizerunku. Trzy duże poduszki dopasowane wizerunkowo do całego mebla gwarantują Ci komfortową pozycję podczas siedzenia oraz pełne wsparcie. Dwie małe to z pewnością efektywne dekory dopełniające całości.
KOLORYSTYKA:
grupa 1 (tkaniny zwykłe): sawana, inari, magma, tango
grupa 2 (tkaniny zwykłe): soro, almara
grupa 3 (tkaniny zmywalne): etna, enjoy, poso, kronos, ekoskóra EK.
grupa 4 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): casablanca, lincoln, amore, monolith, tunis.matt velvet
grupa 5 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): venus velvet, chill me, terra.
Tkaniny pet friendly - dedykowane dla właścicieli psów i kotów.
Oprócz wysokich właściwości plamoodpornych i zmywalnych ograniczają także przenikanie sierści do środka mebla i zaciąganie pojedynczych włókien pazurkami.
*tkaninami plamoodpornymi dedykowanymi dla właścicieli psów są: casablanca, tunis, matt velvet, venus velvet oraz chill me
Dane techniczne
| Głębokość | 162 cm |
| Szerokość | 263 cm |
| Wysokość | 86 cm |
| Funkcja spania | 200 x 130 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna bonell |
| Luźne poduszki | Tak |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.