Narożnik BERGAMO
Opis
Luksusowy narożnik do salonu BERGAMO.
Salon to miejsce, w którym spędzamy większość wolnego czasu. Odpoczywamy po dniu pracy, relaksujemy się oglądając film lub czytając książkę. Aby jeszcze lepiej poczuć się w tym pomieszczeniu. wybierz meble dopasowane do powierzchni i swojego gustu. Odpowiednio dobrany mebel wypoczynkowy zapewni komfortowy odpoczynek dla wszystkich domowników.
Rozkładany narożnik z funkcją spania to zawsze dobry wybór. Za dnia spełni rolę wygodnej kanapy narożnej dla całej rodziny. Po rozłożeniu zamienisz go w wygodne łóżko dla siebie lub gości. W ten sposób zyskasz swoim domu dodatkowe miejsce do spania. Pojemnik na pościel ukryje funkcje sypialnianą. Regulowane zagłówki dopełnią wygody podczas czytania książki lub oglądania telewizji.
Sofa narożna BERGAMO została stworzona przy użyciu wysokiej klasy komponentów. Wypełnienie sprężyną falistą i pianką wysoko elastyczną dopełni wygody podczas odpoczynku i snu. Wykończenie dowolną tkaniną spośród 5 grup cenowych umożliwi wybranie mebla w ulubionym kolorze. Dbałość o najmniejszy detal podkreśli wysoki poziom wystroju wnętrza.
WYMIARY:
szerokość: 265 cm
wysokość: 100 cm
głębokość: 202 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: neve, zetta
- 1grupa cenowa: matt velvet, fantasy velvet, element
- 2 grupa cenowa: Perfect Harmony, salvador, chill me,
Uwaga! Funkcja spania w narożniku Bergamo obita jest tkanina zastępczą (inną niż tkanina na siedzisku i oparciu). Jeśli zależy Ci na tym, żeby funkcja spania była wykonana w tej samej tkaninie co reszta narożnika skontaktuj się z nami.
Dane techniczne
| Głębokość | 202 cm |
| Szerokość | 265 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka HR |
| Luźne poduszki | nie |
| Ruchome zagłówki | tak |
| Cechy | Wysoka jakość dotyczy zarówno wykończenia mebla, jak i zastosowanych surowców najwyższej jakości. |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.