Narożnik BERLIN PLUS
Opis
Narożnik rozkładany BERLIN PLUS.
Nowoczesny narożnik z funkcją spania wsparty o wiele udogodnień. Komfortowy, zgrabny i solidny mebel, który doskonale będzie spełniał swoją rolę przez długie lata.
Regulowane zagłówki i podłokietniki pomogą dopasować mebel do Twojej wygody. Odpowiednio wysokie siedzisko zapewni wsparcie dla całej sylwetki.
Narożnik z funkcją spania to praktyczne rozwiązanie, które zapewni dodatkowe miejsce noclegowe. Pomoże Ci także zamienić wygodny salon w piękną i równie komfortową sypialnię.
Całość dostępna w najmodniejszych kolorach tego sezonu.
Wymiary:
szerokość: 260 cm
wysokość: 105 cm
głębokość: 210 cm
powierzchnia spania: 190x130 cm
Kolorystyka:
Narożnik z funkcją spania BERLIN ostał wykończony materiałem PAROS oraz KRONOS. Każdy z modeli został oznaczony wykorzystaną tkaniną.
Dane techniczne
| Głębokość | 210 cm |
| Szerokość | 260 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka HR |
| Nóżki | tworzywo sztuczne |
| Luźne poduszki | nie |
| Ruchome zagłówki | tak |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.