Narożnik DALLAS
Opis
Duży rozkładany narożnik DALLAS.
Nowoczesny i wygodny narożnik z opcją spania. Szerokie siedzisko oraz poduchy oparciowe zapewniają wsparcie dla całej sylwetki. Zdejmowane boczki bez problemy usuniesz, kiedy zmienisz narożnik w wygodne łóżko. Pikowane siedzisko sprawia wrażenie lekkości i dodaje nowoczesnego wizerunku. Automat ułatwiający rozkładanie sprawi, że zamiana z sofy w łóżko będzie łatwa i wygodna. Wypełnienie siedziska połączeniem pianki wysokoelastycznej i sprężynty falistej zapewnia komfort odpoczywania i spania.
Narożnik dostępny jest w opcji prawo i lewostronnej.
Wymiary:
szerokość: 259 cm
wysokość: 74 cm
wysokość z poduszkami: 95 cm.
głębokość: 180 cm
Kolorystyka:
Narożnik DALLAS dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych tkaniny LOOK. Każdy model został podpisany na zdjęciu.
Dane techniczne
| Głębokość | 180 cm |
| Szerokość | 259 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | pianka HR + sprężyna falista |
| Nóżki | tworzywo sztuczne |
| Luźne poduszki | tak |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.
Monika
Zamówiliśmy z mężem właśnie ten model. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dostawa w terminie, bardzo dobry kontakt z obsługą. Polecam !!