Narożnik GIOVANI maxi
Opis
NAROŻNIK GIOVANI MAXI
W tym sezonie w salonie rządzą jasne kolory. Beż, krem, szarość to najmodniejsze barwy sof. Giovani maxi wyróżnia się optyczną lekkością. Świetnie sprawdzi się w dużym salonie, polubi też wielobarwne dodatki. Giovani maxi urzeka harmonią. Nie razi i nie przytłacza pomieszczenia, natomiast sprawia, że staje się przytulne, czyste i zachęca do odpoczynku. Idealnie odnajdzie się w mniejszych kawalerkach, gdzie salon wieczorową porą staje się sypialnią. Jednym ruchem z narożnika stworzysz pełnowymiarowe łóżko sypialniane. Pościel zaś wyjmiesz z pojemnika, który mieści się w dole kanapy. Funkcjonalny element narożnika będzie zawsze pod ręką.
WYMIARY
szerokość 355 cm
głębokość 218 cm
wysokość 96-110 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Głębokość | 218 cm / 210 cm |
| Szerokość | 355 cm |
| Wysokość | 96cm -110cm |
| Funkcja spania | Tak |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Wypełnienie siedziska | pianka, sprężyny faliste |
| Nóżki | Metalowe |
| Ruchome zagłówki | Tak |
| Cechy | najwyższa jakość wykonania i zastosowanych tkanin oraz wypełnień |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.