Narożnik LAMO
Opis
Elegancki narożnik LAMO
Narożnik LAMO to elegancki mebel do salonu. Jest on wyjątkowo stylowy, wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniających jego trwałość i długowieczność. Jego elegancki i ciekawy kształt przyciąga wzrok i wyróżnia spośród innych modeli. Wysokiej jakości tkanina , którą wykończony jest LAMO jest nie tylko miękka w dotyku, ale także dodaje luksusową i przytulną teksturę do każdego pomieszczenia. Nowoczesny design z czystymi liniami i gładkimi kształtami doskonale wpisuje się w szeroki zakres stylów dekoracyjnych, dodając subtelności bez wysiłku. Dzięki solidnej konstrukcji i pierwszorzędnej tapicerce, ten narożnik to nie tylko imponujący element designu, ale także trwała i odporna na zużycie opcja, idealna dla miejsc o dużym ruchu. Całość osadzona została na wysokich nóżkach, które nadają nie tylko lekkości, ale też pozwolą bez większego wysiłku posprzątać pod meblem.
WYMIARY
szerokość 295 cm
wysokość 92 cm
głębokość 190 cm
powierzchnia spania 145x270 cm
Narożnik dostępny jest w 2 grupach cenowych tkanin:
- grupa cenowa 1: Kronos, neve
- grupa cenowa 2: Anthology, perfect harmony
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Głębokość | 190 cm |
| Szerokość | 295 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Wypełnienie siedziska | pianka, sprężyny faliste |
| Luźne poduszki | TAK |
| Cechy | najwyższa jakość wykonania i zastosowanych tkanin oraz wypełnień |
| Czas dostawy | 4-6 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.