Narożnik LEVEL
Opis
Narożnik z opcją spania i pojemnikiem na pościel LEVEL.
Idealnie sprawdzi się w każdym salonie. Dzięki zastosowaniu wysokojakościowych materiałów narożnik zachowa piękną formę przez długie lata. Zachwyci tych z Państwa, którzy cenią sobie stylową elegancję i poszukują mebla, który zagości w ich salonie na długie lata. Idealny do salonu zmieniającego się w stylową sypialnię. Bez wątpliwości jego największą zaletą, która urzeka Państwa od pierwszego wejrzenia jest jego prostota.
Wyjątkową cechą tego narożnika są wysokie oparcia, które będą wsparciem dla całej sylwetki.
- wypełnienie siedziska sprężyną falistą oraz pianką wysokoelastyczną gwarantuje niesamowity komfort jak i przyjemność z codziennego użytkowania.
- oparcie wypełnione silikonem to rozwiązanie, które zagwarantuje Ci trwałość, dokładne wypełnienie oparcia oraz wygodę.
- oparty na materiałach wysokiej jakości w tym stabilnym stelażu i drewnianych nóżkach - możesz zdecydować o ich kolorze spójrz na wariant ,,wybarwienie drewna''
- możliwość wyboru spośród 5 grup cenowych to pewność, ze wpasujemy się w Twój gust.
- odpowiednia wysokość oparcia oraz szerokość siedziska zagwarantują Ci wygodę w każdej pozycji.
- pojemnik na pościel to idealne rozwiązanie, które pomieści dodatkowe koce i poduszki.
- powierzchnia spania to 197cm x 127cm czyli absolutne minimum, które zapewni Ci komfortowy sen.
WYMIARY:
szerokość:264 cm
wysokość: 103 cm
głębokość: 198 cm
powierzchnia spania: 197x123 cm
KOLORYSTYKA:
Zanim zdecydujesz się na tkaninę z poszczególnej grupy pamiętaj, że im wyższa grupa, tym lepsza jakość materiałów oraz ich wytrzymałość.
- Gr 0: Curio, Barrel, Neve, Zetta, Asti
- Gr 1: Bellini, Brooklyn, Castel, Element, Modesto, Moly, Nordic, Portland, Retro bliss, Shanghai
- Gr 2: Amore, Bull, Letto, Macau, Monet, Over the horizon, Salvador, Chill me, Wzór
Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo.
Dane techniczne
| Głębokość | 198 cm |
| Szerokość | 264 cm |
| Wysokość | 103 cm |
| Funkcja spania | 197 x 123 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + pianka wysokoelastyczna HR |
| Nóżki | Drewniane |
| Luźne poduszki | Nie |
| Cechy | Najwyższa jakość |
| Czas dostawy | 9-12 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.