Narożnik rozkładany MADRYT
Opis
Nowoczesny narożnik MADRYT
Salon to serce każdego mieszkania. Bez dobrych, wygodnych mebli się nie obejdzie. Wygodny narożnik to swoisty azyl-ulubione miejsce domowników. Kanapa powinna być nie tylko wygodna, ale ważny jest też jej design. MADRYT posiada wszystko co potrzeba by wypocząć. Jest rozłożysta, ale też subtelna -przypadnie do gustu każdemu. To zasługa prostej formy, która wpasuje się w każde wnętrze. Narożnik posiada zagłówki z możliwością regulacji położenia. To świetny system dostosowujący wypoczynek do indywidualnych potrzeb. W podnoszonej części kanapy ukryty został pojemnik na pościel, tak ważny w salonach, które wieczorami przekształcają się w sypialnie. Srebrne nóżki unoszą delikatnie cały korpus dodając lekkości, oraz eleganckiego charakteru.
WYMIARY
szerokość 280 cm
wysokość 80 cm
głębokość 205 cm
powierzchnia spania 127x203 cm
KOLORYSTYKA
Kolorystyka dostępna jest w galerii zdjęć
Dane techniczne
| Głębokość | 205 cm |
| Szerokość | 280 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Ruchome zagłówki | TAK |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.