Narożnik rozkładany Melani
Opis
Mała kanapa narożna z funkcją spania MELANI
Melani to stylowa kanapa w kształcie L, która wyróżnia się niezwykle aksamitną tkaniną obiciową. Będzie idealnym wyborem do eleganckich wnętrz, w których wprowadzi odrobinę przytulności, ale również charakteru. Dzięki nowoczesnej formie, oraz ściętym oparciom sofa narożna zyskała na atrakcyjności. Będzie Ona idealnym miejscem na którym przysiądziesz po pracy z filiżanką kawy, oraz ulubioną książką. Kolorystyka tkanin jest tak obszerna, że z pewnością wpasuje się w urządzone mieszkanie według Twojego gustu.
Szerokie siedzisko uzupełnione wygodnymi poduszkami dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Całość opiera się na stabilnych, minimalistycznych nóżkach.
WYMIARY
szerokość 23 cm
głębokość 172 cm
wysokość 102 cm
KOLORYSTYKA:
Gr 1: Neve, Kronos, Monolith, Enjoy
Gr 2: Perfect Harmony, Anthology, Poso
Gr 3: Coco, Salvador
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Uwaga! Funkcja spania w narożniku Melani obita jest tkanina zastępczą (inną niż tkanina na siedzisku i oparciu). Jeśli zależy Ci na tym, żeby funkcja spania była wykonana w tej samej tkaninie co reszta narożnika skontaktuj się z nami.
Dane techniczne
| Głębokość | 172 cm |
| Szerokość | 236 cm |
| Wysokość | 102 cm |
| Funkcja spania | Tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | Sprezyna falista typ B + pianka 30/38 |
| Ruchome zagłówki | Tak |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.