Narożnik NEST III
Opis
Nowoczesny narożnik L do salonu NEST III
Niewielki narożnik rozkładany do nowoczesnego salonu. Wyposażony w niezbędne funkcje dla każdego praktycznego mebla wypoczynkowego. Wykończony z dbałością o jakość szyć oraz najmniejszy detal. Zaprojektowany z myślą o osobach, które cienią sobie prostotę i nowoczesne rozwiązani.
Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel to zawsze dobry wybór wśród mebli wypoczynkowych. Za dnia doskonale sprawdzi się jako wygodna kanapa narożna. W nocy po rozłożeniu zamieni się w wygodne łóżko dla Ciebie lub gości. Pojemnik pod siedziskiem ukryje sypialnianą rolę pokoju dziennego. Zagłówki z wielostopniową regulacją dopasujesz do swojej pozycji podczas czytania i oglądania telewizji.
Kanapa narożna NEST III może zostać wykończona dowolną tkaniną spośród 5 grup cenowych. Dzięki szerokim możliwościom wyboru dobierzesz tkaninę doskonałą pod względem koloru i wzoru.
WYMIARY:
szerokość: 273 cm
wysokość: 95 cm
głębokość: 180 cm
powierzchnia spania: 218 cm x 129 cm
KOLORYSTYKA:
- Gr 0: Curio, Barrel, Neve, Zetta, Asti
- Gr 1: Bellini, Brooklyn, Castel, Element, Modesto, Moly, Nordic, Portland, Retro bliss, Shanghai
- Gr 2: Amore, Bull, Letto, Macau, Monet, Over the horizon, Salvador, Chill me,
Uwaga! Funkcja spania w narożniku Nest obita jest tkanina zastępczą (inną niż tkanina na siedzisku i oparciu). Jeśli zależy Ci na tym, żeby funkcja spania była wykonana w tej samej tkaninie co reszta narożnika skontaktuj się z nami.
Dane techniczne
| Głębokość | 180 cm |
| Szerokość | 273 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Funkcja spania | 218x129 cm |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka HR |
| Nóżki | tworzywo sztuczne |
| Luźne poduszki | nie |
| Ruchome zagłówki | tak |
| Cechy | Najwyższa jakość wizualna oraz solidne wykonanie. Wyjątkowo miękki narożnik |
| Czas dostawy | 4-6 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.