Narożnik rozkładany NEXT
Opis
Narożnik NEXT
NEXT to nowoczesna sofa narożna z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Wyposażona dodatkowo w dwie małe poduszki, typu jaśki. Solidnie wykonana z wysokiej jakości materiałów zagwarantuje wieloletnie użytkowanie. To nie tylko zwykły narożnik, ale także wygodne miejsce do spania, które pozwala na relaksujący sen i optymalny wypoczynek. Niezależny mechanizm otwierania DL gwarantuje płynne i łatwe przejście z trybu siedzenia do pozycji do spania. Przyjemny w dotyku materiał w ulubionym kolorze odświeży pomieszczenie. Duże poduszki oparciowe zapewnią wygodę w każdej pozycji. Odpowiedni balans między miękkością a twardością zapewni wygodny sen i odpoczynek.
WYMIARY
szerokość 274 cm
głębokość 152 cm
wysokość 88 cm
powierzchnia spania 148x210 cm
KOLORYSTYKA:
Grupy tkanin:
Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość
- 1rwsza grupa cenowa: inari, etna, jasmine, neve
- 2ga grupa cenowa: monolith, kronos, eureka
- 3cia grupa cenowa: casablanca, lincoln, matt velvet,
- 4ta grupa cenowa: chill me, Venus velvet, Zoya, Anthology, Baloo,
- 5ta grupa cenowa: orion
Dane techniczne
| Głębokość | 152 cm |
| Szerokość | 274 cm |
| Wysokość | 88 cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Luźne poduszki | TAK |
| Cechy | najwyższa jakość wykonania i zastosowanych tkanin oraz wypełnień |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.