Narożnik PESCARA
Opis
Stylowy narożnik PESCARA
Narożna, praktyczna forma narożnika PESCARA łatwo wpasuje się w każdą część pomieszczenia, nie zajmując zbyt wiele przestrzeni. Jej rozłożystość zapewni wygodę wszystkim domownikom oraz ich gościom. Kanapa ma bardzo miękkie siedzisko i wygodny szezlong, na którym można odpocząć po ciężkim dniu w pracy. Lekko zaokrąglone krawędzie wyróżniają narożnik, oraz dodają delikatności i przytulności. Mebel jest bardzo starannie wykończony, wykonany z wysokiej jakości materiałów, a także wysokie metalowe nóżki(do wyboru kolor czarny mat, oraz srebrny chrom) świadczą o bardzo wysokiej klasie mebla. Regulowane zagłówki to gwarancja wygody i wypoczynku.
WYMIARY
szerokość 240 cm
głębokość 160 cm
wysokość 77-96 cm
wysokość siedziska 45 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Głębokość | 160 cm |
| Szerokość | 240 cm |
| Wysokość | 77-96 cm |
| Wypełnienie siedziska | pianka VP 30/37, bonell, sprężyny faliste |
| Nóżki | czarny mat, srebny chrom-metal, 15 cm |
| Ruchome zagłówki | TAK |
| Cechy | najwyższa jakość wykonania i zastosowanych tkanin oraz wypełnień |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.