Narożnik PORTO
Opis
Rozkładany narożnik PORTO
Nowoczesny narożnik PORTO do salonu. To wygodna kanapa narożna, która charakteryzuje minimalizm i prostota. Wyposażony w funkcją spania i pojemnik na pościel oraz podnoszone zagłówki. Dzięki temu w salonie powstanie dodatkowe miejsce do spania dla domowników lub gości.
Narożnik PORTO jest dostępny w tkaninach standardowych lub plamoodpornych i zmywalnych. Wypełniony sprężyną i pianką wysoko elastyczną (HR).
Siedzisko: Pianka wysokoelastyczna (HR)
Oparcie: Pianka wysokoelastyczna (HR)
Zagłówek: Pianka wysokoelastyczna (HR)
Mechanizm rozkładania: Delfin
Kolor nóżek do wyboru: chrom / chrom palony / czarny
WYMIARY:
szerokość: 252 cm
wysokość: 98 cm
głębokość: 171 cm
powierzchnia spania: 122x204 cm
KOLORYSTYKA:
Zanim wybierz tkaninę z poszczególnej grupy musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa materiału tym lepsza jego jakość i wytrzymałość.
- Gr 0: Curio, Barrel, Neve, Zetta, Asti
- Gr 1: Bellini, Brooklyn, Castel, Element, Modesto, Moly, Nordic, Portland, Retro bliss, Shanghai
- Gr 2: Amore, Bull, Letto, Macau, Monet, Over the horizon, Salvador, Chill me, Wzór
Dane techniczne
| Głębokość | 171 cm |
| Szerokość | 252 cm |
| Wysokość | 98 cm |
| Funkcja spania | powierzchnia spania: 122x204 cm |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka |
| Nóżki | wysokie |
| Luźne poduszki | nie |
| Ruchome zagłówki | tak |
| Cechy | najwyższa jakość serii premium, dbałość o szczegóły |
| Czas dostawy | 4-6 tygodni |
| Gwarancja | 2 lata |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.