Narożnik RAGUSSO L
Opis
Narożnik RAGUSSO L
Narożnik Ragusso L – nowoczesny styl i wygoda
Narożnik Ragusso L to stylowa propozycja do nowoczesnych wnętrz. Prosta, geometryczna forma oraz charakterystyczne przeszycia nadają mu elegancki i ponadczasowy wygląd.
Komfort użytkowania
Regulowane zagłówki pozwalają dopasować wysokość oparcia do indywidualnych potrzeb. Siedzisko wykonane z wysokoelastycznej pianki HR oraz sprężyn falistych zapewnia wygodę i odpowiednie podparcie na co dzień.
Solidne wykonanie
Stelaż wykonany z drewna, sklejki i płyt meblowych gwarantuje trwałość. Metalowe nóżki (czarne lub chromowane) o wysokości 12 cm nadają lekkości oraz stabilności.
WYMIARY
-
Szerokość: 282 cm
-
Głębokość: 234 cm
-
Wysokość siedziska: 47 cm
-
Głębokość siedziska: 60 cm / 100 cm
-
Wysokość oparcia: 32 / 48 cm
-
Wysokość całkowita: 79 / 95 cm
-
Wysokość nóżek: 12 cm
Prezentowany model w standardzie nie posiada funkcji spania ani pojemnika na pościel, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują dodatkowych funkcji, a jednocześnie chcą skorzystać z bardziej atrakcyjnej ceny. Taka konfiguracja pozwala również zachować lekką i elegancką formę mebla.
Dla większej funkcjonalności oferujemy możliwość doposażenia mebla w funkcję spania oraz praktyczny pojemnik na pościel – opcja dostępna za dopłatą.
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Mebel można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Głębokość | 234 cm |
| Szerokość | 284 cm |
| Wysokość | 79-95 |
| Funkcja spania | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Wypełnienie siedziska | Pianka wysokoelastyczna HR - średnio miękkie, sprężyny faliste |
| Nóżki | Nóżki metalowe, 12 cm |
| Ruchome zagłówki | TAK |
| Cechy | najwyższa jakość wykonania i zastosowanych tkanin oraz wypełnień |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.