Narożnik SONRE
Opis
Nowoczesny narożnik SONRE
Czym byłby salon bez wygodnej kanapy? Z pewnością taki salon nie mógłby być strefą komfortu i wypoczynku. Narożnik SONRE, jest komfortową kanapą z designerskim wyglądem. Wyróżnia go klasyczny i ponadczasowy design dzięki czemu idealnie wkomponuje się w nowoczesne wystroje wnętrz. Posiada funkcję spania, oraz pojemnik na pościel co daje oazę wytchnienia po ciężkim dniu pracy. Bez problemu zastąpi łóżko sypialniane przed telewizorem, oraz będzie "meblem sypialnianym" dla gości. Pod korpusem w pojemniku zmieścimy całą pościel na zmianę. W siedzisku zastosowana została wysokiej jakości pianka elastyczna, oraz sprężyna falista, która zapobiega odkształceniom i wysiedzeniu narożnika. Wyjątkowy kształt, miły w dotyku materiał, a także bogata kolorystyka daje poczucie, że zakup kanapy SONRE to strzał w dziesiątkę.
WYMIARY
szerokość 240 cm
głębokość 160 cm
wysokość 88 cm
powierzchnia spania 143x217 cm
Narożnik dostępny jest w 2 grupach cenowych tkanin:
- 1rwsza grupa cenowa: Aragon, kronos, neve
- 2ga grupa cenowa: matt velvet, poso, perferct harmony, anthology
- 3cia grupa cenowa: Salvador
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Głębokość | 160 cm |
| Szerokość | 240 cm |
| Wysokość | 88 cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Wypełnienie siedziska | pianka, sprężyny faliste |
| Cechy | najwyższa jakość wykonania i zastosowanych tkanin oraz wypełnień |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.