Narożnik SORI GRANDE
Opis
Stylowy narożnik SORI GRANDE
Narożnik SORI GRANDE to nowoczesny narożnik z wygodnymi, profilowanymi podłokietnikami, oraz funkcją spania w kształcie U. Dwa pojemniki na pościel znajdują się po obu stronach narożnika. Prosta forma decyduje o jego wszechstronnym zastosowaniu w aranżacjach zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. SORI GRANDE to wygodny mebel, który skłania do relaksu i zdrowego wypoczynku. Będzie dopełnieniem wygody dla całej rodziny. Wygodna sofa to swoisty azyl-mały ośrodek wypoczynkowy i ulubione miejsce domowników. Kanapa posiada wygodne oparcia wzbogacone o zagłówek, który dodatkowo podnosi komfort użytkowania. Dopełnieniem całości jest ruchomy boczek oraz piękne drewniane nóżki. Jest to idealny model mebla, dla osób ceniących sobie wygodę i nowoczesny design.
Cechy charakterystyczne
- narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel,
- narożnik w wersji prawostronnej i lewostronnej do wyboru,
- wąski regulowany podłokietnik,
- w standardzie 2 zakładane i ściągane zagłówki,
- tył mebla obity tkaniną.
Wykonanie
- wypełnienie siedziska: sprężyna falista, pianka wysokoelastyczna HR,
- wypełnienie oparcia: sprężyna falista, pianka wysokoelastyczna HR, pasy elastyczne oparciowe,
- solidny korpus,
- wysokie nóżki – drewniane.
WYMIARY
szerokość 320cm
głębokość 200 cm
wysokość 96x116 cm
wysokość siedziska 48 cm
powierzchnia spania 135x265 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Głębokość | 200 cm |
| Szerokość | 320 cm |
| Wysokość | 96x116 cm |
| Funkcja spania | tak-system delfin |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Wypełnienie siedziska | pianka VP 30/37, bonell, sprężyny faliste |
| Nóżki | drewno-14 cm |
| Cechy | najwyższa jakość wykonania i zastosowanych tkanin oraz wypełnień |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.