Narożnik STILO
Opis
Rozkładany narożnik STILO
To mebel, który cechuje prostota. Wysokiej jakości materiały zapewnią, że będziesz cieszył się funkcjonalnym i stylowym meblem w swoim salonie przez długie lata.
Wypełnienie siedziska sprężyną falistą oraz sprężyną bonell gwarantują niesamowity komfort jak i przyjemność z codziennego użytkowania. Takie połączenie zapobiegnie powstawaniu małoestetycznych odkształceń, a Twój mebel nie straci swojego eleganckiego wizerunku. Mechanizm rozkładania PUMA zagwarantuje Ci lekkie i komfortowe rozkładanie jak i składanie. Funkcja spania zapewni dodatkowe miejsce noclegowe dla gości. Pojemnik na pościel pozwoli Ci znaleźć jeszcze więcej miejsca na dodatkowe koce i poduszki. Aż pięć dopasowanych poduch oparciowych pomoże zapewnić Ci relaks podczas oglądania telewizji lub czytania. Szeroka gama kolorystyczna to gwarancja, że z pewnością znajdziesz materiał, który będzie dla Ciebie idealny. Całość wsparta na nóżkach z tworzywa sztucznego.
WYMIARY:
szerokość: 242 cm
wysokość: 90 cm
głębokość: 162 cm
KOLORYSTYKA:
Zanim wybierz tkaninę z poszczególnej grupy musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa materiału tym lepsza jego jakość i wytrzymałość.
- Gr 0: Curio, Barrel, Neve, Zetta, Asti
- Gr 1: Bellini, Brooklyn, Castel, Element, Modesto, Moly, Nordic, Portland, Retro bliss, Shanghai
- Gr 2: Amore, Bull, Letto, Macau, Monet, Over the horizon, Salvador, Chill me, Wzór
Dane techniczne
| Głębokość | 162 cm |
| Szerokość | 245 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Funkcja spania | 210 x 140 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + sprężyna bonell |
| Czas dostawy | 9-12 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.