Narożnik U z funkcją spania APIS
Opis
Duży narożnik U z funkcją spania APIS
Duża kanapa narożna z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Sofa narożna U do dużego salonu, która pomieści domowników i gości. Wygodne poduszki oparciowe otulają sylwetkę. 2 zagłówki będą doskonałe podczas oglądana filmu i czytania. 4 małe jaśki dopełniają całości.
Dwa duże pojemniki na pościel pomieszczą dodatkowe koce i poduszki. Ta duża kanapa narożna w dzień będzie wygodną sofą, a w nocy po rozłożeniu zamieni się w łóżko. Wypełnienie mebla sprężyną falistą i pianką zapewnia średnią twardość narożnika.
Duży narożnik U APIS może zostać wykonany w dowolnej tkaninie.
WYMIARY:
szerokość: 353 cm
wysokość: 110 cm
głębokość: 212 cm
KOLORYSTYKA:
Grupy tkanin:
Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość
- 1rwsza grupa cenowa: inari, etna, jasmine, neve
- 2ga grupa cenowa: monolith, kronos, eureka
- 3cia grupa cenowa: casablanca, lincoln, matt velvet,
- 4ta grupa cenowa: chill me, Venus velvet, Zoya, Anthology, Baloo,
- 5ta grupa cenowa: orion
Dane techniczne
| Głębokość | 212 cm |
| Szerokość | 353 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Funkcja spania | 142 x 329 cm |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyny faliste i pianka poliuretanowa |
| Luźne poduszki | tak |
| Ruchome zagłówki | tak |
| Czas dostawy | 9-12 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.