Narożnik UMBRIA I
Opis
Duży narożnik U do salonu UMBRIA I
Bardzo duży rozkładany narożnik z funkcją w kształcie U. Stworzony z najwyższej jakości materiałów z dbałością o detale. Zaprojektowany z myślą o wielkich, eleganckich i praktycznych salonach.
Duża rozkładana kanapa U została wyposażona w dodatkową powierzchnię spania. Za dnia spełni rolę wygodnej sofy narożnej dla domowników i gości. W nocy szybko ją w równie wygodne łóżko. Dzięki temu zyskasz dodatkowe miejsce do spania dla siebie lub gości.. 2 pojemniki pod siedziskiem ukryją dodatkowe komplety pościeli. Zagłówki z wielostopniową regulacją będą doskonałym wsparciem dla karku podczas wielu aktywności.
Wysoka jakość materiałów i tkanin daje gwarancje wieloletniego użytkowania Możliwość wyboru z szerokiej gamy materiałów pozwoli Ci wybrać tkaninę o idealnej strukturze i kolorze. Wypełnienie siedziska sprężyną falistą oraz pianką wysokoelastyczną to duet, który gwarantuje Ci wypoczynek na najwyższym poziomie.
WYMIARY:
szerokość: 348 cm
wysokość: 103 cm
głębokość: 207 cm i 177 cm
powierzchnia spania: 275 cm x 124 cm
KOLORYSTYKA:
- Gr 0: Curio, Barrel, Neve, Zetta, Asti
- Gr 1: Bellini, Brooklyn, Castel, Element, Modesto, Moly, Nordic, Portland, Retro bliss, Shanghai
- Gr 2: Amore, Bull, Letto, Macau, Monet, Over the horizon, Salvador, Chill me, Wzór
Dane techniczne
| Głębokość | 207 cm i 177 cm |
| Szerokość | 348 cm |
| Wysokość | 103 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Pojemnik na pościel | 2 pojemniki |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka HR |
| Luźne poduszki | nie |
| Ruchome zagłówki | tak |
| Cechy | Najwyższa jakość wizualna oraz solidne wykonanie. Wyjątkowo miękki narożnik |
| Czas dostawy | 4-6 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.