Narożnik rozkładany LUKKA
Opis
Luksusowy mały narożnik do salonu LUKKA
Wygodna kanapa narożna to niezbędny element każdego salonu. Zadbaj o to, aby był piękny, komfortowy i dopasowany do wystroju wnętrza. Jeżeli szukasz luksusowego narożnika do niewielkiego salonu model LUKKA będzie doskonały.
Wykonany z najwyższej jakości materiałów i surowców będzie pełnił swoją rolę przez długie lata. Solidna konstrukcja gwarantuje stabilną ekspozycję. Regulowane boczki to funkcja niezbędna podczas czytania książki i oglądania filmu. Funkcja spania zamieni mebel wypoczynkowy w wygodne łóżko dla Ciebie lub gości. Pojemnik pod siedziskiem ukryje pościel. Wysokie nóżki zapewnią dostęp do powierzchni pod meblem. To doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci dokładnie posprzątać pod meblem - to ważne ze względu na gromadzący się kurz i alergeny.
Narożnik LUKKA występuje zarówno w opcji prawo i lewostronnej. Może zostać wykończony dowolną tkaniną tapicerską w różnej strukturze i ulubionym kolorze.
WYMIARY:
szerokość: 218 cm
wysokość: 87 cm
głębokość: 202 cm
głębokość siedziska: 43 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Szerokość | 218cm |
| Głębokość | 202cm |
| Wysokość | 90cm |
| Powierzchnia spania | 122x174cm |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + Pianka VP 30/37 |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Czas realizacji | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.