Sofa NELLA
Opis
Wygodna rozkładana sofa 240 Nella
Sofa Nella to rozkładana kanapa do salonu. Duża, wyposażona w funkcję spania i pojemnik na pościel sofa, która zamieni się w łóżko. Jej obłe kształty wprowadzą odrobinę przytulności, oraz estetyki do pomieszczenia. Jest niezwykle funkcjonalna.
Dzięki automatowi DL, przejście z funkcji siedzenia do spania staje się prostsze i bardziej intuicyjne, co czyni ją idealnym wyborem dla osób poszukujących wszechstronności w meblach. Będzie idealnym rozwiązaniem w kawalerkach, czy mniejszych mieszkaniach. Jest niezwykle wygodna dzięki innowacyjnej sprężynie pocket na siedzisku. To nie tylko mebel do siedzenia, ale również oaza relaksu i wypoczynku, gdzie można zanurzyć się w miękkości i komforcie.
WYMIARY
szerokość 240 cm
głębokość 115 cm
wysokość 83 cm
powierzchnia spania 193x146 cm
KOLORYSTYKA:
Grupy tkanin:
Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość
- 1rwsza grupa cenowa: inari, etna, jasmine, neve
- 2ga grupa cenowa: monolith, kronos, eureka
- 3cia grupa cenowa: casablanca, lincoln, matt velvet,
- 4ta grupa cenowa: chill me, Venus velvet, Zoya, Anthology, Baloo,
- 5ta grupa cenowa: orion
Dane techniczne
| Szerokość | 240 cm |
| Głębokość | 115 cm |
| Wysokość | 83 cm |
| Powierzchnia spania | 193x146 cm |
| Automat ułatwiający rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Czas realizacji | 6-10 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.