Szafa JULIA
Opis
Biała szafa dziecięca JULIA.
Należy do pięknej i delikatnej kolekcja mebli LAKIEROWANYCH. Doskonale prezentuje się w dziewczęcym pokoju. Szafa z kolekcji JULIA wykonana jest z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej o grubości 18 mm. Odporna na działanie promieni słonecznych oraz wilgoć.
Fronty szafy wykonane są z płyty mdf 3- krotnie lakierowanej farbami ekologicznymi.
W trosce o użyteczność mebli większość półek i schowków znajduje się w zasięgu ręki dziecka, dzięki czemu właścicielka pokoju może sama dbać o porządek oraz decydować, jak poukładać swoje drobiazgi.
Wewnątrz szafa podzielona jest na dwie części , z których jedna posiada drążek na wieszaki z odzieżą,
a druga 4 półki (40 x 60 x 30 cm).
WYMIARY:
szerokość: 90 cm
wysokość: 188.6 cm
głębokość: 57 cm
KOLORYSTYKA:
klasyczna biel
Dane techniczne
| Kolorystyka | biały |
| Towar do samodzielnego montażu | tak |
| Oświetlenie LED | nie |
| Wysokość | 188,6 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.