Biurko BabyDreams
Opis
Białe biurko dziecięce BabyDreams
Klasyczne białe biurko do pokoju dziecięcego. Idealne miejsce do nauki oraz zabawy przed komputerem. Zapewni wygodną pracę na szerokim blacie roboczym. Niezbędne akcesoria ukryją szuflady i szafki.
Biurko dostępne w klasycznym białym kolorze.
WYMIARY
szerokość: 100 cm
wysokość: 75 cm
głębokość: 65 cm
KOLORYSTYKA
Dziecięce łóżko BabyDreams dostępne jest w kolorze białym
Dane techniczne
| Kolorystyka | biały |
| Towar do samodzielnego montażu | tak |
| Oświetlenie LED | nie |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 65 cm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.