Biurko GOLMER 1
Opis
Biurko GOLMER 1
W dzisiejszych czasach posiadanie miejsca do nauki i pracy jest niezbędne, dlatego przedstawiamy biurko GOLMER 1. Wykonane z płyty meblowej w najnowocześniejszych kolorach. Jest to idealny mebel do stworzenia uporządkowanego i czystego miejsca pracy, oraz nauki. Ten stół posiada niezwykle ważne organizacyjnie półki dzięki którym możemy przechowywać wszystko co potrzebne w miejscu pracy.
Wymiary:
• szerokość: 138 cm
• wysokość: 90 cm
• głębokość: 50 cm
Charakterystyka:
• płyta meblowa laminowana 16 mm
• krawędzie wykończenia odporną na uszkodzenia okleiną PCV 0,5 mm
• tył mebla z płyty HDF
• mebel łączony za pomocą złączy mimośrodowych
• w opcji dodatkowej dostępne oświetlenie LED RGB
Kolorystyka:
• Biały mat
• Czarny mat
Cena nie obejmuje elementów dekoracyjnych oraz oświetlenia LED na ścianie.
Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały mat, czarny mat |
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | TAK-opcjonalnie |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Czas realizacji | 4-6 tygodnia |
| Gwarancja | 24- miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.