Biurko NOMA N05
Opis
Biurko/toaletka NOMA
Biurko NOMA prezentuje minimalizm i prostotę. Praktyczny mebel do pokoju młodzieżowego z dużą szufladą. Jasne wybarwienie klasycznej bieli lub dąbu riviera będzie pasowało do większości aranżacji. Szeroki blat główny będzie idealną bazą pod komputer. Dzięki niemu dziecko wygodnie odrobi lekcje.
W sypialni spełni rolę toaletki przy której wygodnie wykonasz makijaż.
WYMIARY:
szerokość: 138 cm
wysokość: 77 cm
głębokość: 51 cm
KOLORYSTYKA:
Biurko utrzymane zostało w stylu skandynawskim: kolor biały, drewniane nóżki, skórzane paski.
Dane techniczne
| Kolorystyka | 2 warianty |
| Towar do samodzielnego montażu | tak |
| Oświetlenie LED | nie |
| Wysokość | 77 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Głębokość | 51 cm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.