Komoda BALOS
Opis
Komoda do salonu z oświetleniem BALOS.
Nowoczesne meble do salonu z oświetleniem LED. Wykonane z najlepszej jakościowo płyty laminowanej dostępnej na rynku. Solidne, stabilne i masywne zapewnią wieloletnie użytkowanie. Wybierając komodę BALOS do salonu możesz swobodnie dobierać dodatki w różnych kolorach.
wykonana z wysokogatunkowej płyty dwustronnie laminowanej odpornej na działanie promieni słonecznych.
materiały odporne na zarysowania to gwarancja zachowania mebla w doskonałej kondycji.
całości dopełniają precyzyjnie dobrane uchwyty, które zagwarantują Ci komfortowe użytkowanie.
duża komoda RTV to z pewnością idealne miejsce pod telewizor lub inny, ulubiony sprzęt RTV.
efektowne, oszczędne i delikatne oświetlenie LED stworzy w Twoim salonie atmosferę idealną do relaksu.
wnętrza witryn i szafek zostały zaprojektowane i stworzone tak, abyś mógł w pełni praktycznie zagospodarować cały salon.
szklane fronty witryn wyeksponują wybrane przez Ciebie dekory i ulubione przedmioty za pomocą oświetlenia LED.
półki wiszące efektownie zagospodarują powierzchnie ścienne i dopełnią całą kolekcję.
ELEMENTY:
meblościanka 270/-/41 cm
opcjonalnie możesz dodać do zestawu:
stolik kawowy 100/60/45 cm
KOLORYSTYKA:
Meblościanka do salonu BALOS dostępna jest w wielu kolorach. Na zdjęciach prezentujemy ją w odcieniu satin nussbaum/touchwood
Dane techniczne
| Kolorystyka | satin nussbaum/ touchwood |
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | TAK-opcjonalnie |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 132 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Czas realizacji | 4 - 7 tyg. |
| Gwarancja | 24- miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.