Komoda NOMA dostawa do 10 dni
Opis
Wysoka komoda do salonu w kolorze drewna NOMA .
Stabilna wysoka komoda do salonu kolorze drewna lub bieli. Wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej wiernie odzwierciedlającej rysunek dębu riviera.
Stworzona z dwóch dużych szafek, za którymi ukryto półki. Szeroki blat główny to doskonałe miejsce na ulubione dekoracje czy zdjęcia. Całość dodatkowo wspierają nóżki. Wysoka komoda pod NOMA dostępna jest w dwóch kolorach.
WYMIARY:
szerokość: 102 cm
głębokość: 40 cm
wysokość: 107 cm
KOLORYSTYKA:
dąb riviera
Prezentowany mebel pochodzi z pozostałości magazynowych. Może posiadać drobne uszkodzenia, zarysowania, które w żaden sposób nie wpływają na jej użytkowanie ani stabilność. Uszkodzenia te nie podlegają reklamacji.
Mebel jest nowy, kompletny i zapakowany w oryginalne kartony, gotowy do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Kolorystyka | 2 warianty |
| Towar do samodzielnego montażu | tak |
| Oświetlenie LED | nie |
| Wysokość | 107 cm |
| Szerokość | 102 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Czas realizacji | Do 10 dni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.