Komoda RTV HANDI 1 szuf
Opis
Komoda RTV HANDI 1 szuf
Meble Handi to powiew świeżego i lekkiego disignu w połączeniu z maksymalną funkcjonalnością. Proste, minimalistyczne bryły, idealnie wpasują się w nowoczesne wnętrza. To poczucie elegancji i przytulności w jednym. Szkło, oraz chrom to produkty nowoczesności. W meblach HANDI szkło zastosowane zostało na blaty, oraz fronty, natomiast chrom wykorzystany został do produkcji nóżek oraz uchwytów. Cały system wyprodukowany został w trzech najmodniejszych kolorach w tym sezonie. Biel, szarość, oraz czerń, to kolory dzisiejszej mody.
Komoda HANDI łączy w sobie praktyczność oraz atrakcyjność. To uniwersalny mebel, który z powodzeniem wpasuje się do mieszkań o każdej aranżacji. Mebel ma prostą lecz smukłą konstrukcję. Do dyspozycji posiada jedną szufladę, oraz jedną wnekę .Od Ciebie zależy czy szafka HANDI będzie stała na nóżkach, czy będzie mieć cokół . Obie opcje wg własnego gustu możesz dołożyć w kategorii-warianty. To połączenie minimalistycznej formy z urzekającym detalem.
WYMIARY
szerokość 50 cm
wysokość 50 cm
głębokość 48 cm
KOLORYSTYKA
Biały-białe szkło
Czarny-czarne szkło
Czarny-szare szkło
Dane techniczne
| Kolorystyka | biały-białe szkło, czarny-czarne szkło, czarny-szare szkło |
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | tak |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Czas realizacji | 4 - 7 tyg. |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.