Komoda RTV LARISA
Opis
Komoda RTV LARISA
Komoda RTV LARISA to niezwykle pojemy mebel do salonu pod telewizor. Za dwoma uchylnymi frontami znajdziemy dwie komory do przechowywania. A nad nimi półki na dekodery, które opcjonalnie mogą być podświetlone. Wywiercone są też otwory na kable i przewody. Całość wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Jest to propozycja mebli systemowych, które wyróżnia ciekawe zestawienie kolorystyczne. Do wyboru mamy aż 4 wersje kolorystyczne. Dzięki dużej ilości brył każdy może dopasować meble do pokoju według swojego gustu i metrażu.
KOLORYSTYKA
Dąb Lefkas/dąb Lefkas - touchwood
WYMIARY
szerokość 140 cm
wysokość 49 cm
głębokość 37 cm
Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb lefkars Satin nussbaum Sibiu larche-sonoma trufel Dąb riviera jasny |
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | tak |
| Wysokość | 49 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Głębokość | 37 cm |
| Czas realizacji | 4 - 7 tyg. |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.