Kredens 4D 3S APLIN
Opis
Kredens 4D 3S APLIN
Nowoczesne meble systemowe cieszą sie ostatnimi czasy dużą popularnością. Z uwagi na rosnące zainteresowanie tego typu meblami, z myślą o nowoczesnych i eleganckich wnętrzach powstała kolekcja APLIN. Jest to propozycja do eleganckiego salonu w ciekawej kolorystyce pasującej do najmodniejszego ostatnich czasów stylu. Szafki wiszące, stojące sprawdzą sie zarówno w przestronnym salonie, jak i małej kawalerce, zapewniając dużo miejsca do przechowywania. Wykonany jest też w przykuwającej uwagę kolorystyce.
APLIN posiada kredens , który jest połączeniem komody 2D 3S(2-drzwi, 3 szuflady), oraz nadstawki 2D 92-drzwi)
WYMIARY
szerokość 180 cm
głębokość 41 cm
wysokość 200 cm
KOLORYSTYKA
dąb Taurus-czarny
Dane techniczne
| Kolorystyka | dąb Taurus-czarny |
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | TAK-opcjonalnie |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 180 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Czas realizacji | 4 - 7 tyg. |
| Gwarancja | 24- miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.