Łóżko FIGO 90x200
Opis
Białe łóżko młodzieżowe FIGO 36.
Skandynawskie łóżko 90x200 do pokoju młodzieżowego. Jasne wybarwienie w połączeniu z białymi nogami odświeża pomieszczenie i nawiązuje do skandynawskiego stylu. Pomoże stworzyć doskonały zestaw mebli do pokoju młodzieżowego. Zapewni wygodny sen i odpoczynek po całym dniu nauki.
Całość tworzą trzy pakowne szuflady. Szeroki blat główny to idealne miejsce dekory. Całości dopełniają skórzane uchwyty. Łóżko FIGO zostało wsparte na drewnianych nogach o wysokości 14 cm. Wysokiej jakości płyta laminowana o grubości 16 mm. Odporna na działanie promieni słonecznych, wilgoć i zarysowania. Obrzeża zostały wykończone okleiną ABS.
WYMIARY:
szerokość: 93 cm
wysokość: 95 cm
głębokość: 205 cm
KOLORYSTYKA:
Łóżko utrzymane zostało w stylu skandynawskim: kolor biały, drewniane nóżki, skórzane paski.
Aby stworzyć idealny zestaw dobierz odpowiedni materac tutaj.
UWAGA: Stelaż nie jest wliczony w cenę łóżka. Dodatkowo można go dokupić, a znajdziesz w produktach powiązanych.
Dane techniczne
| Kolorystyka | biały |
| Towar do samodzielnego montażu | tak |
| Oświetlenie LED | nie |
| Wysokość | 95 cm |
| Szerokość | 93 cm |
| Głębokość | 205 cm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.