Łóżko KACPER
Opis
Łóżko dziecięce parterowe KACPER.
Łóżko wykonane jest z wysokiej jakości płyty laminowanej. Fronty łóżka tworzy płyta MDF dwukrotnie lakierowana ekologicznymi i atestowanymi farbami.
Łóżko dostępne jest w kilku wymiarach. Opcjonalnie można dodać do zestawu szufladę, która jeszcze lepiej pomoże zagospodarować przestrzeń w dziecięcym pokoju.
Wszystkie krawędzie są zaokrąglone grubym laminatem a front łóżka posiada gumowa obwódkę zabezpieczająca przed obijaniem, która montowana jest bez użycia kleju!
Do łóżka proponujemy materace:
- pianka
- kokos-pianka
- pianka-lateks
Dane techniczne
| Kolorystyka | BIEL |
| Towar do samodzielnego montażu | tak |
| Oświetlenie LED | nie |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 164/184 cm |
| Głębokość | 90 cm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.