Meblościanka Krystianek
Opis
Zestaw mebli młodzieżowych Krystianek
Zestaw Krystianek to nowoczesny i funkcjonalny zestaw, który znajdzie swoje miejsce w pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Meble wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów- Płyty laminowanej o grubości 16mm, oraz uchwyty z litego drewna w wielobarwnej kolorystyce. Meble zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych, wyróżniają sie wysoką wytrzymałością, oraz trwałością. Całość tworzy w pokoju przestrzeń do zabawy, oraz nauki. Krystianek zapewni dziecku wiele miejsca do przechowywania zabawek, ubrań, oraz drobiazgów. Połączenie klasycznej bieli z uchwytami w ulubionym kolorze Twojego dziecka to wybór idealny do każdego pokoju malucha.
W skład meblościanki wchodzą:
| Szafa 2D: | szerokość 80 cm, wysokość 197 cm, głębokość 49 cm |
| Biurko: | szerokość 100 cm, wysokość 76 cm, głębokość 52 cm |
| Nadstawka: | szerokość 100 cm, wysokość 111 cm, głębokość 33,5 cm |
| Słupek: | szerokość 40 cm, wysokość 197 cm, głębokość 38,5 cm |
| Regał: | szerokość 80 cm, wysokość 187 cm, głębokość 33,5 cm |
KOLORYSTYKA:
biały, dąb sonoma
KOLORYSTKA UCHWYTÓW:
róż, niebieski, limonka, czerwony, wrzos, dąb sonoma, szary, biały.
CECHY PRODUKTU:
- wysokiej jakości płyta laminowana o grubości 16 mm,
- obrzeża wykończone okleiną ABS,
- Uchwyty wykonane z litego drewna,
- kolor uchwytów do wyboru,
- każdy element zestawu jest osobnym modułem, można ustawić meble w dowolnej kombinacji.
Dane techniczne
| Kolorystyka | Biały+dąb sonoma |
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Czas realizacji | 2-4 tygodnia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.