Meblościanka SILK biały
Opis
Meblościanka do salonu SILK
To nowoczesny zestaw, który doskonale wpisze się zarówno w minimalistyczne jak i industrialne wnętrze. Dzięki prostym liniom, stylowej kolorystyce i przemyślanemu układowi zestaw mebli SILK będzie stanowił doskonały wybór do pomieszczeń, które łączą elegancję z funkcjonalnością.
Prosty, elegancki design sprawia, że zestaw SILK doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami, nadając pomieszczeniu lekkości i nowoczesnego charakteru.
Przemyślany układ półek, szafek i przestrzeni na telewizor zapewnia wygodę i umożliwia estetyczne przechowywanie przedmiotów oraz urządzeń multimedialnych.
Meblościanka dostępna jest w kolorze:
- Korpus: perla elm + biały mat
- Fronty: biały połysk PVC
Dane techniczne
| Kolorystyka | Perla Elm + biały mat + biały połysk |
| Towar do samodzielnego montażu | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Wysokość | około 150 cm ( w zależności od rozłożenia) |
| Szerokość | 240 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Czas realizacji | 2-6 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.