Narożnik BARI
Opis
Rozkładany narożnik z funkcją spania BARI
Narożnik to doskonały mebel zarówno do dużych, jak i małych pomieszczeń. Łączy funkcję wypoczynkowego salonu i wygodnej sypialni w jednym pomieszczeniu. Dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej pozwala Ci tworzyć najróżniejsze połączenia. Wygoda i lekkość w codziennym użytkowaniu gwarantuje Twoją satysfakcję. Wysokogatunkowe materiały i solidne wykonanie zapewniają wieloletnią ekspozycję.
Narożnik BARI to praktyczny i wygodny mebel. Wsparty o pojemnik na pościel, który pomieści dodatkowe koce i poduszki. Wyposażony w stabilizujące boczki, które doskonale sprawdzą się jako podłokietniki. Trzy dodatkowe poduszki zapewnią wsparcie dla sylwetki. Duża powierzchnia spania zapewni wygodny sen dla dwóch osób.
Wymiary:
szerokość: 235 cm
wysokość: 79 cm
głębokość: 170 cm
powierzchnia spania 126x214 cm
Kolorystyka
- Gr 0: Curio, Barrel, Neve, Zetta, Asti
- Gr 1: Bellini, Brooklyn, Castel, Element, Modesto, Moly, Nordic, Portland, Retro bliss, Shanghai
- Gr 2: Amore, Bull, Letto, Macau, Monet, Over the horizon, Salvador, Chill me, Wzór
Dane techniczne
| Głębokość | 170 cm |
| Szerokość | 235 cm |
| Wysokość | 79 cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Luźne poduszki | TAK |
| Czas dostawy | 4-6 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.