Narożnik BASTIA S mini
Opis
Narożnik BASTIA S MINI
Narożnik BASTIA to uroczy mebel do małego salonu, czy kawalerki. Charakteryzuje się luźnymi poduszkami, które zapewniają wygodę i dodają uroku estetycznego. Jest niezwykle wygodny, posiada mobilny zagłówek, który dodaje indywidualnego komfortu. BASTIA to masywna bryła ubrana w wysokiej jakości, wytrzymałą tkaninę tapicerską, wykończona niskimi czarnymi nóżkami. Siedzisko kanapy wykonane jest z wysokiej jakości pianki, sprężyn falistych, oraz pasów tapicerskich które jest wystarczająco miękkie, by stanowić podparcie dla ciała. Relax na narożniku BASTIA to czysta przyjemność.
Narożnik BASTIA jest to kanapa modułowa, w łatwy sposób połączysz ją z pufą, czy sofą za pomocą zaczepów. To Ty decydujesz w jakiej konfiguracji będzie twoja kanapa
WYMIARY
- Szerokość: 246 cm
- Głębokość: 165 cm
- Wysokość siedziska: 45 cm
- Głębokość siedziska: 64 cm
- Wysokość oparcia: 45 cm
- Wysokość całkowita: 87 cm
- Wysokość nóżki : 2,5 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Mebel można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Głębokość | 165 cm |
| Szerokość | 288 cm |
| Wysokość | 87 cm |
| Funkcja spania | NIE |
| Wypełnienie siedziska | pianka, sprężyny faliste, pasy tapicerskie |
| Nóżki | plastik-2,5 cm |
| Luźne poduszki | TAK |
| Ruchome zagłówki | TAK |
| Cechy | najwyższa jakość wykonania i zastosowanych tkanin oraz wypełnień |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.