Narożnik BRICO
Opis
Nowoczesna kanapa z funkcją spania i pojemnikiem BRICO
Mała kanapa narożna z funkcją spania. Zaprojektowana do niewielkiego salonu. Dodatkowa funkcja spania i pojemnik zamienią ją w wygodne łóżko. Dzięki temu bez problemu przenocujesz gości.
Narożnik BRICO został wypełniony pianką i sprężyną. Dzięki takiemu połączeniu będzie meblem średnio twardym. Regulowane zagłówki dopasujesz tak, aby było wygodnie podczas czytania czy oglądania telewizji. Podnoszony podłokietnik to kolejne udogodnienie.
Sofa narożna BRICO może zostać wykonana w dowolnym kolorze tkanin vogue, country oraz caldo. Całość została osadzona na wysokich nóżkach, które dodają lekkości.
WYMIARY:
szerokość: 252 cm
wysokość: 93 cm
głębokość: 220 cm
KOLORYSTYKA:
Narożnik z funkcją spania BRICO został wykończony tkaniną: CONTRY, VOGUE i CALDO. Każdy z modeli został oznaczony wykorzystaną tkaniną.
Dane techniczne
| Głębokość | 220 cm |
| Szerokość | 252 cm |
| Wysokość | 93 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka HR |
| Nóżki | wysokie, metalowe |
| Luźne poduszki | tak |
| Ruchome zagłówki | tak |
| Czas dostawy | 3-5 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.