Narożnik CALABRINI
Opis
Nowoczesny narożnik z funkcją spania CALABRINI .
Wygodna i solidna kanapa narożna do salonu. Wypoczynkowy mebel wielofunkcyjny, który w jednym pomieszczeniu połączy rolę sypialni i salonu. Wyposażony został w funkcję spania i pojemnik na pościel. Wykończony wytrzymałą i przyjemną w dotyku tkaniną tapicerską.
Narożnik rozkładany CALABRINI to przede wszystkim solidny i stabilny mebel. Powstał przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Dbałość o szczegóły pozytywnie Cię zaskoczy. Wypełnienie siedziska sprężynami bonell gwarantuje utrzymanie mebla w dobrej kondycji. Sprężyna równomiernie rozkłada obciążenie. Pomaga uniknąć powstawania nieestetycznych odkształceń.
Możliwość wyboru tkaniny i strony narożnika umożliwia stworzenie mebla idealnego do Twojego salonu.
WYMIARY:
szerokość: 233 cm
wysokość: 70 cm
głębokość: 140 cm
KOLORYSTYKA:
Wiadomo, że mebel ma być przede wszystkim wygodny i solidnie wykonany, ale musi także komponować się wystrojem i kolorystyką Twojego salonu. Cała kolekcja CALABRINI to szerokie spektrum możliwość w wyborze nie tylko elementów, ale i kolorów. W meblach twardych proponujemy Ci trzy wybarwienia.
- Narożnik wykonany w tkaninie GOMEZ.
Dane techniczne
| Głębokość | 140 cm |
| Szerokość | 233 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna bonell |
| Czas dostawy | 2-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.