Narożnik DENVER BIS
Opis
Duży narożnik z funkcją spania DENVER BIS
Nowoczesny duży rozkładany narożnik z funkcją spania. Wyposażony w niezbędne funkcję. Modny, solidny i elegancki mebel, który połączy funkcję salonu i sypialni w jednym pomieszczeniu. Wykonany przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które zagwarantują wieloletnie użytkowanie.
Funkcja spania to rozwiązanie, które pozwoli Ci połączyć funkcje stylowego salonu i przytulnej sypialni w jednym pomieszczeniu. Zapewni także wygodny nocleg dla gości. Pojemnik na pościel to świetne miejsce na dodatkowe koce i poduszki.
WYMIARY:
szerokość: 323 cm
wysokość: 89 cm
głębokość: 156 cm
TKANINY:
Narożnik dostępny w tkaninie LOCA.
Uwaga! Funkcja spania w narożniku DENVER obita jest tkanina zastępczą (inną niż tkanina na siedzisku i oparciu). Jeśli zależy Ci na tym, żeby funkcja spania była wykonana w tej samej tkaninie co reszta narożnika skontaktuj się z nami.
Dane techniczne
| Głębokość | 156 cm |
| Szerokość | 323 cm |
| Wysokość | 89 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Luźne poduszki | tak |
| Czas dostawy | 2-4 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.