Narożnik MEDIOLAN sztruks
Opis
Mediolan - mały i wygodny narożnik z funkcją spania.
Narożnik rozkładany MEDIOLAN doskonale sprawdzi się w salonie, pokoju dziennym oraz pokoju młodzieżowym. Niezawodny w pomieszczeniu, w którym chcesz połączyć funkcję wypoczynkową z funkcją spania. Łatwe i szybkie rozkładanie i składanie mebla jest gwarancją wygody w codziennym użytkowaniu. Dodatkowy pojemnik na pościel pomoże Ci utrzymać ład i porządek.
MEDIOLAN to narożnik z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Solidnie wykonany z wysokiej jakości materiałów zagwarantuje wieloletnie użytkowanie. Przyjemny w dotyku materiał w ulubionym kolorze odświeży pomieszczenie. Duże poduszki oparciowe zapewnią wygodę w każdej pozycji. Odpowiedni balans między miękkością a twardością zapewni wygodny sen i odpoczynek.
WYMIARY:
szerokość: 246 cm
wysokość: 90 cm
głębokość: 155 cm
powierzchnia spania: 202x135 cm
KOLORYSTYKA:
Narożnik MEDIOLAN został wykończony przyjemną w dotyku tkaniną POSO w najmodniejszych kolorach tego sezonu
Wszystkie grupy tkanin możesz zobaczyć w galerii zdjęć produktu.
Uwaga! Funkcja spania w narożniku Mediolan obita jest tkanina zastępczą (inną niż tkanina na siedzisku i oparciu). Jeśli zależy Ci na tym, żeby funkcja spania była wykonana w tej samej tkaninie co reszta narożnika skontaktuj się z nami.
Dane techniczne
| Głębokość | 155 cm |
| Szerokość | 246 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Funkcja spania | 202x135 cm |
| Pojemnik na pościel | 2 pojemniki |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka |
| Luźne poduszki | tak |
| Ruchome zagłówki | nie |
| Czas dostawy | 4-6 tygodni |
| Gwarancja | 2 lata |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.